איל קומפורט משרד עורכי-דין

קצת עלינו

משרדנו מעניק שירות משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי ללקוחות פרטיים וחברות כאחד.
צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית.
בשונה מכל משרד אחר, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

פרטי התקשרות

076-541-0710

076-541-0700

office@ec-adv.co.il

בן גוריון 16, הרצליה

שעות פתיחה

יום א’ - ה’ : 18:00 - 9:00
שישי שבת המשרד סגור

מיקום המשרד

כל הזכויות שמורות, איל קומפורט, משרד עו"ד. אין לראות באמור באתר זה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.

א’ - ה’ : 18:00 - 9:00

בן גוריון 16, הרצליה

להודעה מהירה

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

אודות המשרד

איל קומפורט משרד עורכי-דין

 

משרד עו”ד איל קומפורט, עוסק במגוון רחב של תחומים משפטיים. בעקבות הישגיו לאורך השנים בייצוג לקוחותיו ובעמידה איתנה על זכויותיהם, זכה המשרד להכרה ומוניטין, כמשרד מוערך ומוביל. המשרד הינו משרד ייחודי, שחרט על דגלו שינוי התפיסה בשירות הלקוחות הפונים למשרד. המשרד מעניק ליווי וייצוג אישי ומסור לכל לקוח, תוך הקפדה על נאמנות, מקצועיות, יושר והגינות.  אנו מאמינים בשקיפות ושיתוף פעולה מלאים ולכן, לקוחות המשרד מעודכנים באופן תדיר באשר למצבם המשפטי הספציפי. בניגוד למשרדים רבים אחרים, המשרד מספק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל עלות או התחייבות מצד הלקוח. צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית. בשונה ממשרדים אחרים, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

 

עו"ד איל קומפורט

חבר לשכת עורכי הדין משנת 2014, ובעל תואר LLB במשפטים. מתמחה בתחום האזרחי מסחרי, בדגש על דיני נזיקין, דיני עבודה ותובענות ייצוגיות.

עו"ד ונוטריון תומר אלנתן

חבר לשכת עורכי הדין משנת 2002, ובעל תואר LLB במשפטים. מתמחה בתחום האזרחי מסחרי ובעל ניסיון רב בליטיגציה, מקרקעין, צוואות/ירושות, חוזים והוצאה לפועל.

דילוג לתוכן