איל קומפורט משרד עורכי-דין

קצת עלינו

משרדנו מעניק שירות משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי ללקוחות פרטיים וחברות כאחד.
צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית.
בשונה מכל משרד אחר, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

פרטי התקשרות

076-541-0710

076-541-0700

office@ec-adv.co.il

בן גוריון 16, הרצליה

שעות פתיחה

יום א’ - ה’ : 18:00 - 9:00
שישי שבת המשרד סגור

מיקום המשרד

כל הזכויות שמורות, איל קומפורט, משרד עו"ד. אין לראות באמור באתר זה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.

א’ - ה’ : 18:00 - 9:00

בן גוריון 16, הרצליה

להודעה מהירה

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

עו”ד נזקי גוף

במקרים בהם חלילה אדם נפגע ובעקבות כך נגרמים לו נזקי גוף, יוכל האדם או יורשיו (במידה ונפטר) לתבוע פיצויים בגין הנזק שנגרם. עו”ד נזקי גוף הוא גורם שרצוי לפנות אליו במקרה זה, על מנת לקבל ליווי מקצועי לייעול התהליך, בשאיפה לקבלת הפיצויים בזמן הקצר ביותר ובסכומים הגבוהים ביותר.

 

עו"ד נזקי גוף

מספר טיפים לבחירת עו”ד נזקי גוף המוצלח ביותר

אנו נפנה אל עו”ד נזקי גוף במקרים כגון; תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית, ועוד. אך כיצד נבחר את עורך הדין המקצועי ביותר?

  • כדאי לבדוק האם המשרד הנבחר מייצג רק אנשים פרטיים או שמא גם את חברות הביטוח. זאת מהסיבה כי במצב זה, עלול להיווצר ניגוד אינטרסים.
  • כמו בכל תחום אחר, גם בתחום המשפטים – וותק מעיד על ניסיון, וניסיון מעיד על היכולת להתמודד עם מגוון רחב יותר של סיטואציות ומצבים, ולהעניק פתרונות יצירתיים יותר.
  • עורך דין המתמחה בנזיקין, יתמצא במערכות גוף האדם, ויידע לשייך את הפגיעה שלכם לאיבר או המערכת הספציפית בגוף, ולהגיש את התביעה לבית המשפט בצורה מדויקת ומפורטת יותר.
  • תמיד כדאי לבצע שיחה ראשונית עם עורך הדין שלכם. שימו לב – האם הוא קשוב לכם ומעלה פתרונות יצירתיים או שמא מדובר בעורך דין פאסיבי?
  • בסופו של דבר, ההמלצה הטובה ביותר היא – להקשיב לעצמכם. התחושה הפנימית שלכם בעקבות שיח קצר עם עורך הדין היא שתקבע האם תבחרו להמשיך איתו, או להמשיך בחיפושים. בדקו את הכימיה ביניכם וכיצד מתנהלת השיחה ביניכם.

 

איל קומפורט – איתך לאורך כל הדרך

לאחר שנים בתחום המשפטים, אנו במשרד עו”ד איל קומפורט מבינים שאין שני לרושם ראשוני. אנו מזמינים אתכם לשיחת פתיחה ללא תשלום – להקשיב לכם ולסיטואציה בה אתם נמצאים, וכבר אז להציג בפניכם פתרונות יצירתיים ויעילים להמשך התהליך. זכרו, אנו אתכם לאורך כל הדרך!

לייצוג מקצועי על ידי המשרד שלנו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
דילוג לתוכן