איל קומפורט משרד עורכי-דין

קצת עלינו

משרדנו מעניק שירות משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי ללקוחות פרטיים וחברות כאחד.
צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית.
בשונה מכל משרד אחר, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

פרטי התקשרות

076-541-0710

076-541-0700

office@ec-adv.co.il

בן גוריון 16, הרצליה

שעות פתיחה

יום א’ - ה’ : 18:00 - 9:00
שישי שבת המשרד סגור

מיקום המשרד

כל הזכויות שמורות, איל קומפורט, משרד עו"ד. אין לראות באמור באתר זה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.

א’ - ה’ : 18:00 - 9:00

בן גוריון 16, הרצליה

להודעה מהירה

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

עו”ד תאונות דרכים

לצערנו, תאונות דרכים הן עניין נפוץ כאן בארצנו הקטנה. כמעט מדי יום עולה בחדשות כותרת על רכב נוסף שהתהפך, תאונת התנגשות נוספת, ומספר נפגעים כזה או אחר. על מנת לסייע לאדם שחלילה עבר תאונה, לקבל את הפיצויים והטיפול המגיעים לו בהתאם לחוק, יש לפנות לשירותיו של עו”ד תאונות דרכים המוסמך בנושא זה. בסופו של דבר, תאונות דרכים עלולות להסתיים בנזקים גופניים בלתי הפיכים, אשר ימנעו מהאדם לעבוד למשך תקופה ארוכה, ובכלל.

עו

תחומי עבודתו של עו”ד תאונות דרכים

תאונות דרכים יכולות להתרחש באינסוף סיטואציות שונות ומשונות. משום כך, עו”ד תאונות דרכים חייב להיות בקיא בנושאים רבים הקשורים לתאונות הדרכים, לדוגמא:

  • סוג ואופן התאונה – תאונות דרכים מתרחשות בסיטואציות שונות ומגוונות, אם כהולכי רגל, אם במהלך נסיעה ברכב, אופנוע או אוטובוס ואם במהלך כניסה או יציאה מרכב אשר אינו מונע כלל. ישנם מקרים אשר יראו למראית עין כתאונת דרכים אך מבחינה חוקית לא יוגדרו כתאונות דרכים וכפועל יוצא אף יחולו עליהם חוקים ודינים שונים.
  • תאונת דרכים יכולה להיחשב גם תאונת עבודה – כשאנו יוצאים ליום עבודה, או חוזרים הביתה אחרי עוד יום עמוס במשרד, הכל יכול לקרות. במידה והתרחשה תאונה בדרך לעבודה או ממנה, הדבר ייחשב גם תאונת עבודה. במקרים אלו, יכול הנפגע לתבוע לא רק את הביטוח בו מבוטח רכבו, אלא גם את הביטוח הלאומי.
  • ערעור על פסק דין שניתן לנפגע – במקרים בהם בית המשפט פוסק פיצויים נמוכים מידי שאינם מכסים את ההוצאות הרפואיות ופוגעות באיכות חייו של הנפגע, ניתן ואף רצוי לערער על כך. על מנת להשיג את המרב, תהליך הערעור חייב להתבצע בשיתוף עם עורך דין הבקיא בתום.

 

לא מוותרים על הזכויות שלכם!

עו”ד איל קומפורט עוסק בקשת רחבה של תחומים משפטיים, שם לו למטרה לייצג את לקוחותיו ולעמוד על זכויותיהם. המשרד מקנה ללקוחותיו ייצוג אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך, כשהדגש הוא על אמינות, מקצועיות, ויחס אישי לכל לקוח. אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, ללוות אתכם צעד אחר צעד, ולקחת את המגיע לכם על פי החוק.

לייצוג מקצועי על ידי המשרד שלנו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא

דילוג לתוכן