איל קומפורט משרד עורכי-דין

קצת עלינו

משרדנו מעניק שירות משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי ללקוחות פרטיים וחברות כאחד.
צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית.
בשונה מכל משרד אחר, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

פרטי התקשרות

076-541-0710

076-541-0700

office@ec-adv.co.il

שדרות בן גוריון 14, הרצליה

שעות פתיחה

יום א’ - ה’ : 18:00 - 9:00
שישי שבת המשרד סגור

מיקום המשרד

כל הזכויות שמורות, איל קומפורט, משרד עו"ד. אין לראות באמור באתר זה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.

א’ - ה’ : 18:00 - 9:00

שדרות בן גוריון 14, הרצליה

להודעה מהירה

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

עו”ד תאונות עבודה

בעלי עסקים טובים מודעים היטב לעובדה כי תחת אחריותם עומדים לא רק הרווחים האישיים וסכומי הכסף הגדולים, אלא גם העובדים, על בריאותם התקינה ושלומם. במקרה בו נפגע אחד העובדים במהלך מה שנחשב יום עבודה, יבקש את סיועו של עו”ד תאונות עבודה בקבלת הפיצויים להם הוא זכאי במסגרת ההליכים המשפטיים שלאחר תאונת העבודה.

 

עו"ד תאונות עבודה

כיצד נבחר עו”ד תאונות עבודה לאחר שהיינו מעורבים בתאונה?

  • וותק בתחום – עו”ד תאונות עבודה שהינו וותיק בתחומו, ומחזיק בארסנל של תיקים בהם עסק, יהיה באופן אוטומטי מקצועי יותר. כפי שנאמר, ניסיון משמעותו ידע, וכאשר מחזיק איש המקצוע בידע רב, יידע כיצד להתמודד עם מגוון רחב יותר של סיטואציות ומקרים.
  • ייצוג מתאים – יש לוודא כי המשרד אליו פניתם מייצג רק נפגעי עבודה, זאת בשל ניגוד האינטרסים שעלול להיווצר במקרה שהמשרד מייצג גם חברות ביטוח.
  • כימיה עם איש המקצוע – המצב הוא לחוץ, וייתכן שתמהרו לרוץ לתבוע את הפיצויים המגיעים לכם מבית המשפט. שימו לב, רגע לפני שאתם סוגרים עם עורך הדין הראשון שמצאתם, רצוי להיפגש אותו או לכל הפחות לנהל איתו שיחה טלפונית על מנת להכיר אותו, לבדוק את הכימיה ביניכם, האם הוא מבין אתכם וקשוב אליכם.

 

איל קומפורט – עורך דין שלא מתפשר!

נעים להכיר, אני עו”ד איל קומפורט ואני מזמין אתכם להעניק לי את הכבוד ללוות אתכם – ללא פשרות, בתהליך קבלת הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. בהקשבה מלאה ויחס אישי לכל לקוחותיי, אעניק לכם פתרונות מקוריים ומקוריים בהתאמה מלאה למקרה הייחודי לכם. אל תילחמו לבד, תנו לי לצאת לקרב עבורכם. אם אתם מרגישים שרימו אתכם, שאתם זקוקים לעצה, זה הזמן ליצור עימי קשר.

לייצוג מקצועי על ידי המשרד שלנו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
דילוג לתוכן