איל קומפורט משרד עורכי-דין

קצת עלינו

משרדנו מעניק שירות משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי ללקוחות פרטיים וחברות כאחד.
צוות המשרד פועל בכל מקרה ומקרה, להשגת התוצאה האופטימלית ללקוח, תוך ראייה אסטרטגית והפגנת גמישות ויצירתיות משפטית.
בשונה מכל משרד אחר, אנו סבורים כי נקודת המוצא והבסיס להתקשרות עם כל לקוח ולקוח מתחילה בהטיית אוזן קשבת ושיח בגובה העיניים.

פרטי התקשרות

076-541-0710

076-541-0700

office@ec-adv.co.il

בן גוריון 16, הרצליה

שעות פתיחה

יום א’ - ה’ : 18:00 - 9:00
שישי שבת המשרד סגור

מיקום המשרד

כל הזכויות שמורות, איל קומפורט, משרד עו"ד. אין לראות באמור באתר זה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.

א’ - ה’ : 18:00 - 9:00

בן גוריון 16, הרצליה

להודעה מהירה

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין לעבודה

דיני עבודה הינו מושג העוסק במערכת הזכויות והחובות של העובדים והמעסיקים במשק; חוקים, הסכמים קיבוציים ואישיים, וכן על פסיקות בתי הדין לעבודה ובג”צ. עורך דין לעבודה יוכל להתחיל בעבודתו כאשר יזהה, לאחר הקשבה והבנה של המקרה שהגיע לידיו, מערכת יחסים בין עובד ומעסיקו.

 

עורך דין לעבודה

מדוע בכלל יש צורך לפנות אל עורך דין לעבודה ?

מקום העבודה הוא כמו ביתנו השני. חשבו על כך, הרי רוב שעות היום עוברות עלינו בישיבה במשרד, או בהתרוצצות ממקום למקום במידה והעבודה שלנו דינמית יותר. אך מה קורה כאשר אנו נפגעים – כלכלית או אישית? האם מגיע לנו משהו על כך? בדיוק כאן נכנס לתמונה עורך דין לעבודה שיוכל לנתח במהירות את הסיטואציה אליה נקלעתם, ואילו זכויות נשללו מכם. בשלב בו תגיעו בסופו של דבר לבית המשפט, כמובן שעורך הדין ידאג להיות מוכן לשאלות כגון:

  • האם התובע הינו חלק פעיל מהארגון עליו הוא מתלונן?
  • האם התובע עובד בתוך הארגון או שהינו נותן לארגון שירותים חיצוניים? במידה ומדובר באדם חיצוני לארגון, ירצה בית המשפט לברר האם האדם מפיק חשבוניות על פי החוק, מה כולל החוזה בין הצדדים ועוד.
  • האם מתקיימים יחסי עובד-מעביד בין המעסיק ותובע?

 

תוך כמה זמן ייסגר התיק?

שאלה זו אינה פשוטה כלל. בישראל, תביעות בנושא יחסי עובד מעביד מוגשות בכל יום והמטרה היא אם אפשר, לפתור את הבעיות עוד לפני שעולים לבית המשפט. הליכים משפטיים לא מסתיימים ביום אחד, ולפעמים גם לא בחודש. מאידך, אל לכם לוותר על מה שמגיע לכם! שמי איל קומפורט ובמקצועי הנני עורך דין המתמחה בענייני עבודה. אם גם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול במקום עבודתכם – בכל צורה שהיא – זה הזמן ליצור עמי קשר, ולאפשר לי להילחם עבורכם, על זכויותיכם.

לייצוג מקצועי על ידי המשרד שלנו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא

דילוג לתוכן